Pojištění

Povinné ručení - kalkulačka

Chcete se pojistit a hledáte detailní informace? Na těchto stránkách naleznete podrobnosti o pojištění, pojistných smlouvách, rizicích i o pojistném plnění. Zabýváme se pojištěním do hloubky a bereme tento obor opravdu vážně. V případě zájmu o pojištění volejte našeho finančního poradce na tel. 733 772 745.

Jaké pojištění uzavřít?

pojištění

Můžete se pojistit dostatečně i nedostačně. Pojistka může být optimální i zbytečná. Pojistné částky, které pravidelně platíte, mohou být přiměřené i neúměrně vysoké. Ani nejkomplikovanější pojistná smlouva nemusí pokrývat ta rizika, která vám mohou způsobit největší škodu. Jaké bude vaše pojištění – to záleží jen na vás.

Abychom vám mohli přinášet informace ucelené, podrobné a především aktuální, navázali jsme spolupráci se všemi pojišťovnami.

Hledáte informace o pojištění?

V levé části webu naleznete podrobnosti o jednotlivých druzích pojištění. V případě, že hledáte konkrétní infomaci, použijte k hledání na tomto webu pole Hledat » vpravo nahoře. V článcích o pojištění přinášíme pravidelné aktuality ze světa pojištění.

Nenašli jste potřebnou informaci o pojištění?

Všechny podrobnosti se na web vejít nemohou. Většinou všechny detailní informace nosí v hlavě finanční poradci. Pokud jste tedy potřebnou odpověď nenalezli zde, pak neváhejte kontaktovat svého finančního poradce

 

finanční poradce

Mezi naše partnery patří:

 

 

 

 

 

Financování výpočetní a kancelářské technikywww.financovani-it.cz

Financování zemědělské, dopravní a stavební techniky - www.financovani-stroju.cz

Specializujeme se na region pojištění Brandýs nad Labem, pojištění Stará Boleslav, pojištění Neratovice, pojištění Mělník, pojištění Čelákovice, pojištění Toušeň, pojištění Káraný, pojištění Nový Vestec, pojištění Dřisy, pojištění Hlavenec, pojištění Kostelní Hlavno, pojištění Sudovo Hlavno, pojištění Polerady, pojištění Předměřice nad Jizerou, pojištění Záryby, pojištění Brázdim, pojištění Mladá Boleslav a pojištění Praha.